Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Version
cs: Verze

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Error
cs: Chyba

en: Other
cs: Jiné

en: Module name
cs: Název modulu
