Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Error
gu: ભુલ

en: Other
gu: અન્ય

en: Module name
gu: મોડ્યુલ નામ
