Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Version
he: גירסה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Error
he: שגיאה

en: Other
he: אחר

en: Module name
he: שם מודול
