Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Version
ja: バージョン

en: Unknown
ja: 不明

en: Error
ja: エラー

en: Other
ja: その他

en: Module name
ja: モジュール名
