Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Version
km: កំណែ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Error
km: កំហុស

en: Other
km: ផ្សេងៗ
