Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Version
pl: Wersja

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Error
pl: Błąd

en: Other
pl: Inne

en: Module name
pl: Nazwa modułu
