Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Version
fa: نسخه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Error
fa: خطا

en: Other
fa: ساير

en: Module name
fa: نام ماژول
