Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Error
ta: பிழை

en: Other
ta: மற்றவை
