Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Version
ar: النسخة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Error
ar: خطأ

en: Other
ar: آخر

en: Module name
ar: إسم الوحدة
