Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Version
bg: Версия

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Error
bg: Грешка

en: Other
bg: Други
