Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Version
ca: Versió

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Other
ca: Altres

en: Module name
ca: Nom del mòdul
