Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Version
cy: Fersiwn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Error
cy: Gwall

en: Other
cy: Arall

en: Module name
cy: Enw modiwl
