Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Version
el: Έκδοση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Other
el: Άλλο

en: Module name
el: Όνομα μονάδας
