Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Version
et: Versioon

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Error
et: Viga

en: Other
et: Muu

en: Module name
et: Mooduli nimi
