Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Version
eu: Bertsioa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Error
eu: Errorea

en: Other
eu: Bestea
