Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Støða

en: Version
is: Útgáva

en: Unknown
is: Ókent

en: Error
is: Feilur

en: Other
is: Annað
