Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Status
fr: État

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Error
fr: Erreur

en: Other
fr: Autre

en: Module name
fr: Nom du module
