Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Version
hr: Inačica

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Error
hr: Greška

en: Other
hr: Ostalo

en: Module name
hr: Naziv modula
