Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Version
hu: Verzió

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Error
hu: Hiba

en: Other
hu: Egyéb

en: Module name
hu: Modulnév
