Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Version
id: Versi

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Error
id: Kesalahan

en: Other
id: Lainnya

en: Module name
id: Nama modul
