Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Version
ka: ვერსია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Other
ka: სხვა

en: Module name
ka: მოდულის სახელი
