Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Version
th: รุ่น

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Other
th: อื่นๆ
