Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Status
es: Estado

en: Version
es: Versión

en: Unknown
es: Desconocido

en: Other
es: Otro(s)

en: Module name
es: Nombre del módulo
