Masquerade Role (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Roles
az: Rollar

en: About
az: Haqqında
