Masquerade Role (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: About
ta: பற்றி
