Masquerade Role (1.0.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Administration
fa: مدیریت

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: About
fa: درباره
