Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: Custom
ar: مخصص

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: About
ar: حول
