Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
