Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Timezone
ca: Zona horària

en: About
ca: Detalls
