Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: About
el: Περί
