Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Timezone
eu: Ordu-zona

en: About
eu: (r)i buruz
