Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: Custom
fi: Oma

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: About
fi: Tietoja

en: Country name
fi: Maan nimi
