Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: Custom
gl: Personalizado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: About
gl: Información
