Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: About
hr: Opis
