Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: Custom
hu: Egyéni

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Timezone
hu: Időzóna

en: About
hu: Leírás

en: Country name
hu: Országnév
