Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: Custom
id: Tersuai

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Timezone
id: Zona waktu

en: About
id: Tentang
