Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Custom
it: Personalizzato

en: Configuration
it: Configurazione

en: Timezone
it: Fuso orario

en: About
it: Informazioni

en: Country name
it: Nome della nazione
