Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: Custom
ja: カスタム

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: About
ja: アバウト

en: Country name
ja: 国名
