Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: Custom
jv: Kostum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: About
jv: Ngenani
