Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
