Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: Custom
pl: Własne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: About
pl: O stronie

en: Country name
pl: Nazwa kraju
