Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: Custom
sv: Anpassad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Timezone
sv: Tidszon

en: About
sv: Om

en: Country name
sv: Namn på land
