Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: Custom
tr: Özel

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: About
tr: Hakkında

en: Country name
tr: Ülke adı
