Multiple timezone clocks (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Timezone
vi: Múi giờ

en: About
vi: Giới thiệu
