Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: Custom
cs: Vlastní

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: About
cs: Popis
