Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: Custom
et: Kohandatud

en: Configuration
et: Seadistus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: About
et: Programmist
