Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: Custom
he: מותאם

en: Configuration
he: הגדרות

en: Timezone
he: איזור זמן

en: About
he: אודות
