Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Timezone
hi: समय क्षेत्र

en: About
hi: के बारे में
