Multiple timezone clocks (1.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: About
km: អំពី
