Multiple timezone clocks (time clock) (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: About
lv: Par
